+420 704 384 480

(po-pá: 8-16 hod)

info@mikoma.cz

Časté otázky

Jak mohu za zboží zaplatit?
Platbu můžete provést přes platební bránu GoPay, bankovním převodem nebo na dobírku. Podrobnosti se dočtete v článku Možnosti dopravy a platby.

Mohu si zvolit přepravce?
Pro zaslání zboží si můžete vybrat mezi Zásilkovnu, DPD a Českou poštu - balík do ruky. Podrobnosti se dočtete v článku Možnosti dopravy a platby.

Za jak dlouho mi zboží přijde?
Běžná doba doručení se pohybuje mezi 3 - 5 pracovními dny. Záleží také na tom, kdy si zboží objednáte (před svátky bývá doba doručení zpravidla delší, takže je třeba s tím počítat).

Je platba platební bránou bezpečná?
Platební brána GoPay využívá zabezpečení 3D Secure, bezpečné šifrování, je registrovaným partnerem karetních asociací VISA a MasterCard, jedná se o regulovaný subjekt pod dohledem České národní banky a Ministerstva financí ČR. Stručně řečeno, platební brána je bezpečná.

Jak dlouho výrobky vydrží?
Nabízíme pouze nesířené a nepřislazované ovoce (síření a doslazování jsou formy konzervace), které má kratší dobu trvanlivosti. I přes to můžeme zaručit, že při správném skladování, vydrží minimálně 6 měsíců.
Doporučujeme ovšem výrobky dlouho neskladovat a vychutnat si je čerstvé!

Jak zboží skladovat?
Na stinném, suchém místě při pokojové teplotě. Otevřené balení znovu uzavřete a skladujte, jak je uvedeno výše.Vyhýbejte se především vlhku a přímému slunečnímu světlu.

Do čeho jsou výrobky balené?
Běžně balíme do odolných plastových sáčků uzavřených svárem. "Originální mixy" jsou baleny do sáčků z kvalitního kraft papíru s vnitřní vrstvou z OPP, která chrání proti promaštění. Tyto sáčky jsou vhodné i jako dárek.

Je balení nějak zdobené?
Každý papírový sáček je nadepisován ručně, takže se vždy jedná o originál. Pokud na balení chcete napsat něco konkrétního, tak to jednoduše uveďte v komentáři k objednávce. Na obal si můžete nechat napsat třeba přání k svátku nebo narozeninám. Podrobnosti se dočtete v článku Originální balení. Na plastových sáčcích jsou ozdobné etikety (předtištěné - nelze na ně psát žádné další texty).

Jak získám dopravu zdarma?
Při nákupu alespoň za 1500 Kč, Vám dopravu zaplatíme z vlastní kapsy. Podrobnosti se dočtete v článku Výhody pro Vás.

Jak získám dárek?
Dárečky přidáváme do každé objednávky. Podrobnosti se dočtete v článku Výhody pro Vás.

Jak mohu získat slevové kupóny?
O slevové kupóny v hodnotě 20% můžete soutěžit na našem Facebooku. Slevy v hodnotě 10% rozdáváme náhodně před svátky (Vánoce, Velikonoce, Valentýn atd.). Podrobnosti se dočtete v článku Výhody pro Vás.

Jak mohu uplatnit slevový kupón?
Hned v prvním kroku nákupního košíku je uvedena kolonka "Aktivace slevy", kam stačí vložit slevový kód. Přečtěte si článek Slevové kupóny, kde je celý postup jednoduše vysvětlen.

Mohu se zůčastnit soutěží o ceny?
Rozhodně ano! S námi můžete soutěžit o ceny téměř pořád. Soutěže mají jednoduchá pravidla a vyhlašujeme je především na našem Facebooku. Pro více informací si přečtěte článek Hrajte s námi.

Přispíváte na nějaké projekty?
Z každého prodaného balení přispíváme 2,5% na  projekty pod záštitou World land trust. Pokud byste se o naší sponzorské činnosti chtěli dozvědět více, určitě si přečtěte článek Podporujeme.

0