+420 704 384 480

(po-pá: 8-16 hod)

info@mikoma.cz

Vždy ve výhodě

Originální mixy balíme do sáčků z kvalitního kraft papíru s vnitřní vrstvou z OPP. Každé balení nadepisujeme ručně, takže jde vždy o originál, který se skvěle hodí i jako dárek. Pokud byste měli speciální přání, co na sáček napsat, tak nám to dejte vědět do komentáře k objednávce. Může to být například přání k narozeninám nebo svátku. Ostatní výrobky jsou baleny do plastového sáčku uzavřeného svárem.

Klademe velký důraz na hygienické podmínky prostor, ve kterých dochází k výrobě produktů (prostory plně odpovídají požadavkům v čl. 4 odst. 2 a Přílohy II kapitoly III nařízení č. 852/2004 v platném znění). Nejenže máme vysoké hygienické standardy, které zajišťují ochranu zdraví našich spotřebitelů, ale dbáme také na kvalitu použitých surovin.

Od jednotlivých dodavatelů odebíráme pouze suroviny nejvyšší jakosti. Kontrolu kvality nám umožňuje i propracovaný systém, pomocí kterého monitorujeme celý výrobní proces a díky němuž lze zpětně vysledovat původ všech použitých surovin.

V naší nabídce najdete pouze nesířené ovoce, které neobsahuje žádný přidaný cukr (výjimku tvoří brusinky, které jsou slazené jablečným koncentrátem, což je u nich výslovně uvedeno). 

V případě neočekávaných komplikací při vyřizování Vaší objednávky budete neprodleně o nastalých skutečnostech informováni prostřednictvím SMS, která bude zaslána na telefonní číslo uvedené v objednávkovém formuláři.
Samozřejmostí je to, že na číslo, ze kterého Vám přijde informační SMS, můžete v případě dotazů okamžitě reagovat. Nejedná se o žádné automaticky generované SMS, vždy je píšeme osobně, takže na případný dotaz reagujeme obratem.

Staňte se naším zákazníkem a užívejte si osobní přístup, se kterým vyřizujeme všechny Vaše objednávky.

0